Skip to content

Siódmy w Świecie
– Pozytywnie zakręcony blog podróżniczy –

Student w podróży? – Student i jego pierwsze podróże

Taak.. Student Turystyki i Rekreacji bierze się za pisanie bloga.

W wolnej chwili spróbuję napisać o swoich pierwszych  małych i dużych podróżach. Pierwsza seria “Student w podróży” będzie od czegoś takiego “wow” czyli wyprawa do Indii. Napiszę, jak do tego doszło, że udało mi się wybrać do Azji. Jak student powinien się przygotować? Czy taki student może pozwolić sobie na taki wyjazd? Stworzymy kosztorys. Przedstawię w następnych wątkach masę opowieści z przygody życia. Oczywiście jak tam przetrwać? Co zrobić by się nie zgubić i trafić wszędzie na czas? Czy w Indiach można się zakochać czy też je znienawidzić? Jak to będzie o tym już wkrótce.
Opowiem także o swoich przygodach na półwyspie Iberyjskim. Zwiedzaliśmy Hiszpanię, Portugalię. Podróżowanie Autostopem? Żaden problem, opowiemy jak się jeździ po Włoszech i Ukrainie.Doświadczenie w blogowaniu?

Może moje doświadczenie w podróży jak i pisaniu bloga jest niewielkie… zwiedziłem raptem kilka krajów to z organizowaną wycieczką czy to stopem, lecz  satysfakcja z tych wypadów jest ogromna… Dlaczego?
Ponieważ, każda chwila wolna na uczelni, weekendy, przerwy w sesji i wakacje to był czas ciężko przepracowany tylko z myślą “odłożyć jak najwięcej na kolejną wyprawę”. Zatem chciałbym Was zaprosić do moich przygód. Chcę zabrać Was w Świat i pokazać Wam jak to jest z mojego punktu widzenia.

Tak jak wspomniałem, zaczynamy przygodę z pisaniem. Zatem pierwsze posty będą o Indiach. Następnie uciekniemy w góry do Włoch, a później już nas czekają przygody autostopem!
Zaczynamy ! Indie Początek przygód w Azji!

Edit: Wrzesień 2017

Post jeszcze jest starym pomysłem na Student w Podróży. Jednak idąc z duchem czasu, wpadłem na pomysł zmiany nazwy na Siódmy w Świecie, aby lepiej nawiązywał do mojej osoby i do moich przygód. Faktycznie czytając te stare wątki, są na prawdę nieudolne i chaotyczne, ale myślę że zauważycie z każdym wątkiem pewien postęp co do mojego stylu pisania i jakości tekstu. Do zobaczenia w kolejnych wątkach ! Student #siodmywswiecie

Uwaga czytelnicy:
Pierwsze posty na blogu są bardzo amatorskie
i powstawały bez większego zastanowienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: